Obavijest o izvođenju Seminara za...
Obavještavaju se svi zainteresirani kako će se zbog nepovoljne epidemiološke situacije sljedeći Seminar za turističke vodiče održati na proljeće 2022. godine. U međuvremenu svi zainteresirani polaznici mogu se predbilježiti putem e-maila: nikolina.klecina@unipu.hr Kontakt osoba: Nikolina Klečina
Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Fakultet ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“, u suradnji s Fachhochschule Burgenland GmbH- Eisenstadt iz Austrije, i ove godine organizira Ljetnu školu hrvatskog i njemačkog jezika.
Fakultet ekonomije i turizma „dr. Mijo Mirković“ i ove godine nastavlja s organizacijom i izvođenjem seminara za turističke vodiče za područje Istarske županije. Natječaj je otvoren do 31. siječnja 2020. Više o uvjetima prijave i natječajno dokumentaciji možete pročitati u nastavku.
Za prijavu je potrebno priložiti sljedeće dokumente:
Rok prijave: 1.11.2018.
Dana 6.3.2018. godine Sveučilište objavljuje natječaj za Erasmus+ mobilnost studenata za akademsku godinu 2018./2019.