Fakultet ekonomije i turizma „dr. Mijo Mirković“ i ove godine nastavlja s organizacijom i izvođenjem seminara za turističke vodiče za područje Istarske županije. Natječaj je otvoren do 31. siječnja 2020. Više o uvjetima prijave i natječajno dokumentaciji možete pročitati u nastavku.

Za prijavu je potrebno priložiti sljedeće dokumente:

Seminar za turističkog vodiča:

1. Ispunjenu prijavnicu
  1. Preslika identifikacijske isprave (osobna iskaznica ili putovnica),
  2. Dokaz o državljanstvu,
  3. Preslika rodnog lista,
  4. Preslika svjedodžbe o završenoj srednjoj školi ili diploma fakulteta (obvezno priložiti i rješenje o priznavanju inozemne srednjoškolske/visokoškolske kvalifikacije ukoliko je kvalifikacija stečena izvan Republike Hrvatske),
  5. Dokaz radi oslobađanja od polaganja ispita iz stranog jezika ukoliko polaznik ima zvanje profesora stranog jezika ili međunarodno priznatu svjedodžbu iz tog jezika kojeg je prijavio polaganje ispita,
  6. Dokaz o položenom općem dijelu ispita ukoliko se polaznik prijavljuje samo za posebni dio seminara,
  7. Ispunjen zahtjev za obročnu otplatu seminara (ukoliko polaznik želi iznos seminara platiti u dvije rate) - Zahtjev za obročnu otplatu

Cijena seminara i ispita za turističke vodiče zajedno s PDV–om iznosi 5.200,00  kuna. Cijena uključuje provjeru znanja iz prvog jezika. Za provjeru znanja iz drugog i svakog daljnjeg jezika doplata iznosi 300,00 kn (PDV uključen) po jeziku.

Cijena seminara i ispita za turističke vodiče – samo posebni dio programa, zajedno s PDV-om iznosi 2.300,00 kuna. (Posebni dio seminara mogu polagati samo polaznici koji već imaju položen opći dio seminara za turističkog vodiča)

Prijave, s naznakom "prijava za turističkog vodiča ", primaju se na:
Sveučilište Jurja Dobrile u Puli
Fakultet ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković"
Preradovićeva 1/1, 52 100 Pula.

Prijave se mogu poslati poštom ili dostaviti u kabinet br. 13 svakim radnim danom od 8 do 16 sati.
Rok prijave do 31.1.2020.
Informacije na tel. 052/377-004 ili putem maila:  nklecina@unipu.hr

Predavanja započinju od srijede, 5. veljače 2020. od 16 sati.