Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Suradnici s drugih sastavnica Sveučilišta


Fakultet ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" - suradnici s drugih sastavnica

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    prof. dr. sc. Slaven Bertoša

    slaven.bertosa@unipu.hr   Odsjek za povijest  

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Igor Duda

    igor.duda@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest, Ronjgova 1 (polukat)   052 377 524

    prof. dr. sc. Andrea Matošević

    andrea.matosevic@unipu.hr    

    Izvanredni profesor (znanstveno-nastavno zvanje)

    izv. prof. dr. sc. Snježana Babić

    snjezana.babic@unipu.hr   11 (Rovinjska 14)  

    izv. prof. dr. sc. Valter Boljunčić

    valter.boljuncic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Martina Damiani

    martina.damiani@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Darko Etinger

    darko.etinger@unipu.hr   17 (Preradovićeva 1), 10 (Rovinjska 14)  

    izv. prof. dr. sc. Ivana Paula Gortan-Carlin

    ivana.paula.gortan-carlin@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Sven Maričić

    sven.maricic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Violeta Moretti

    violeta.moretti@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Eliana Moscarda Mirković

    eliana.moscarda.mirkovic@unipu.hr   28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377527

    izv. prof. dr. sc. Tihomir Orehovački

    tihomir.orehovacki@unipu.hr   Rovinjska 14, Kabinet 3  

    izv. prof. dr. sc. Goran Oreški

    goran.oreski@unipu.hr   Rovinjska 14, Kabinet 3  

    izv. prof. dr. sc. Sandra Tamaro

    sandra.tamaro@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Tijana Vukić

    tijana.vukic@unipu.hr   Kabinet 17, I. Matetića Ronjgova 1  

    Izvanredni profesor (umjetničko-nastavno zvanje)

    izv. prof. art. mr. art. Aleksandra Rotar

    aleksandra.rotar@unipu.hr    

    Docent

    doc. dr. sc. Mihovil Dabo

    mihovil.dabo@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest   052/377524

    doc. dr. sc. Fabrizio Fioretti

    fabrizio.fioretti@unipu.hr     052/377-592

    doc. dr. sc. Tanja Habrle

    tanja.habrle@unipu.hr   kab 28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 527

    doc. dr. sc. Ivana Lalli-Paćelat

    ivana.lalli-pacelat@unipu.hr   28/1 I. M. Ronjgova 1  

    doc. dr. sc. Valter Milovan

    valter.milovan@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Nikola Tanković

    nikola.tankovic@unipu.hr   Kabinet 2 - prizemlje, Rovinjska 14 (Pula)  

    doc. dr. sc. Marina Zgrablić

    marina.zgrablic@unipu.hr   Katedra za staru i srednjovjekovnu povijest  

    Viši predavač

    dr. sc. Edgar Buršić, v. pred.

    edgar.bursic@unipu.hr   28/1   ++385/(0)52/377523

    dr. sc. Irena Mikulaco, v. pred.

    irena.mikulaco@unipu.hr   18  

    Predavač

    mr. sc. Branko Radić, pred.

    branko.radic@unipu.hr    

    Naslovni predavač

    dr. sc. Sanja Radolović, nasl. pred.

    sanja.radolovic@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 23   +385 52 377 556

    Asistent

    Romeo Šajina, mag. inf.

    romeo.sajina@unipu.hr   Rovinjska 14, Kabinet 10, Kabinet fipulab  

    Robert Šajina, mag. inf.

    robert.sajina@unipu.hr   Rovinjska 14, kabinet 10, kabinet FipuLab  

    Asistent - predavač

    Dario Kukuljan, mag. educ. inf.

    dario.kukuljan@unipu.hr   FET soba br. 2   +385993777446

    Stručni suradnik

    Branko Velimirović, dipl. ing.

    branko.velimirovic@unipu.hr   kab 2   052/377-060