Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Suradnici s drugih sastavnica Sveučilišta


Fakultet ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" - suradnici s drugih sastavnica

    Redoviti profesor u trajnom zvanju

    prof. dr. sc. Neala Ambrosi Randić

    neala.ambrosi.randic@unipu.hr   kabinet 28/3, Ronjgova 1   +385 52 377 520

    prof. dr. sc. Slaven Bertoša

    slaven.bertosa@unipu.hr   Katedra za novovjekovnu povijest  

    Izvanredni profesor

    izv. prof. dr. sc. Valter Boljunčić

    valter.boljuncic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Igor Duda

    igor.duda@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest, Ronjgova 1 (polukat)   052 377 524

    izv. prof. dr. sc. Darko Etinger

    darko.etinger@unipu.hr   17 (Preradovićeva 1), 10 (Rovinjska 14)  

    izv. prof. dr. sc. Ivana Paula Gortan-Carlin

    ivana.paula.gortan-carlin@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Sven Maričić

    sven.maricic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Andrea Matošević

    andrea.matosevic@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Tihomir Orehovački

    tihomir.orehovacki@unipu.hr   3 (Rovinjska 14)  

    izv. prof. dr. sc. Giorgio Sinković

    giorgio.sinkovic@unipu.hr   17 (Preradovićeva 1)  

    izv. prof. dr. sc. Sandra Tamaro

    sandra.tamaro@unipu.hr    

    Docent

    doc. dr. sc. Mihovil Dabo

    mihovil.dabo@unipu.hr   Katedra za modernu i suvremenu povijest, Odsjek za povijest   052/377524

    doc. dr. sc. Fabrizio Fioretti

    fabrizio.fioretti@unipu.hr     052/377-592

    doc. dr. sc. Tanja Habrle

    tanja.habrle@unipu.hr   kab 28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377 527

    doc. dr. sc. Ivana Lalli-Paćelat

    ivana.lalli-pacelat@unipu.hr   28/1 I. M. Ronjgova 1  

    doc. dr. sc. Roberta Matković

    roberta.matkovic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Siniša Miličić

    sinisa.milicic@unipu.hr   Rovinjska, ured 2.  

    doc. dr. sc. Valter Milovan

    valter.milovan@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Violeta Moretti

    violeta.moretti@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Eliana Moscarda Mirković

    eliana.moscarda.mirkovic@unipu.hr   28/3, I. M. Ronjgova 1   +385 52 377527

    doc. dr. sc. Goran Oreški

    goran.oreski@unipu.hr   Rovinjska 14, Kabinet 3  

    doc. dr. sc. Marlena Plavšić

    marlena.plavsic@unipu.hr   28/3   u terminima konzultacija: 052/377520

    doc. mr. art. Aleksandra Rotar

    aleksandra.rotar@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Nicoletta Saulig

    nicoletta.saulig@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Nikola Tanković

    nikola.tankovic@unipu.hr   Kabinet 3 - prizemlje, Rovinjska 14 (Pula)  

    doc. dr. sc. Željka Tomasović

    zeljka.tomasovic@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Marina Zgrablić

    marina.zgrablic@unipu.hr   Katedra za staru i srednjovjekovnu povijest  

    Viši predavač

    dr. sc. Edgar Buršić, v. pred.

    edgar.bursic@unipu.hr   28/1   ++385/(0)52/377523

    Predavač

    dr. sc. Irena Mikulaco, pred.

    irena.mikulaco@unipu.hr   18  

    Asistent - predavač

    Dario Kukuljan, mag. educ. inf.

    dario.kukuljan@unipu.hr   FET soba br. 2   +385993777446

    Naslovni viši predavač

    mr. sc. Walter Stemberger, v. pred.

    walter.stemberger@unipu.hr   Preradovićeva 1, Pula; Room no. 4.   099 3777011