REZULTATI:
Rezultati natjecanja

Od 2005. godine naši studenti i studentice nastupali su na brojnim natjecanjima i turnirima u Hrvatskoj i inozemstvu. Popis postignutih rezultata:

MEĐUNARODNA NATJECANJA

  1. Malonogometno prvenstvo Sveučilišta u Rijeci 2004./2005: 3. mjesto
  2. Malonogometno prvenstvo Sveučilišta u Rijeci 2005./2006: 1.mjesto
    • Najbolji strijelac: Darko Kundović 
    • Najbolji igrač: Dean Hrelja
  3. Košarkaško prvenstvo Sveučilišta u Rijeci 2005./2006: 1.mjesto
    • Najbolji igrač: Denis Hadžić 
  4. Odbojkaško prvenstvo Sveučilišta u Rijeci 2005./2006: 1. mjesto
    • Najbolja igračica: Vanja Radolović
  5. Odbojkaško prvenstvo Sveučilišta u Rijeci 2006./2007: 2.mjesto
  6. Rukometno prvenstvo Sveučilišta u Rijeci 2005./2006: 2. mjesto
    • Najbolji igrač: Nikola Rodin 
  7. Šahovsko prvenstvo Sveučilišta u Rijeci 2005./2006: 1. mjesto
    • Nikola Ciganović 
  8. Prvenstvo u odbojci na pijesku Sveučilišta u Rijeci 2005./2006: 1.mjesto
    • Mikela Buršić 
    • Vanja Radolović 
  9. Državno sveučilišno prvenstvo u Splitu, 2006./2007.:
    • Odbojka žene 2.mjesto
    • Košarka muški 3.mjesto
    • Futsal 4.mjesto
    • Rukomet 4.mjesto
    • Šah 4.mjesto
  10. Državno sveučilišno prvenstvo u Puli, 2007./2008.:
    • Stolni tenis muški 1.mjesto
    • Tenis muški 1. mjesto
    • Futsal 2.mjesto
  11. Državno sveučilišno prvenstvo u Puli, 2008./2009.:
    • Stolni tenis muški 2.mjesto
    • Tenis muški 3.mjesto
    • Futsal 4.mjesto
  12. Državno sveučilišno prvenstvo u Vinkovcima 2010./2011.:
    • Tenis muški 1.mjesto
    • Stolni tenis žene 2.mjesto
    • Odbojka na pijesku žene 3.mjesto
    • Futsal 4.mjesto
  13. Državno sveučilišno prvenstvo u Zagrebu 2011./2012.:
    • Tenis muški 1. mjesto
    • Stolni tenis žene 2. mjesto
    • Odbojka na pijesku žene 3.mjesto
  14. Državno sveučilišno prvenstvo u Puli (HR Unisport finals) 2012./2013.:
    • Odbojka žene 1.mjesto
    • Odbojka na pijesku žene 1.mjesto
  15. Državno sveučilišno prvenstvo u Puli (HR Unisport finals) 2013./2014.:
    • Odbojka žene 1.mjesto
  16. Državno sveučilišno prvenstvo u Poreču (HR Unisport finals) 2014./2015
    • Stolni tenis žene 1. mjesto
    • Šah muški 1. mjesto
    • Košarka 3v3 žene 2. mjesto
    • Stolni tenis muški 3.mjesto
    • Odbojka na pijesku žene 3.mjesto
    • Košarka 3v3 muški 3.mjesto
    • Tenis muški 4.mjesto
  17. Državno sveučilišno prvenstvo u Poreču i Zagrebu (HR Unisport finals) 2015./2016.
    • Šah muški 2. mjesto
    • Košarka 3v3 žene 3. mjesto
    • Košarka 3v3 muški 5. mjesto
    • Odbojka na pijesku žene četvrtfinale
  18. Državno sveučilišno prvenstvo u judu 2009./2010., Samobor
    • Muška konkurencija: dvije zlatne medalje (Damir Islambašić)
    • Ženska konukrencija:  srebrna i brončana medalja (Nikol Boneta)
    • Ukupni poredak 3. mjesto
  19. Državno sveučilišno prvenstvu u judu 2011./2012., Samobor
    • Muška konkurencija: srebrna medalja (Saša Radetić) i brončana medalja (Josip Šajrih)
    • Ženska konkurencija: zlatna i brončana medalja (Blaženka Mazzanti), srebrna i brončana medalja (Sabine Avdović) i zlatna medalja (Nikol Boneta)
    • Ukupni poredak: 3. mjesto
  20. Državno sveučilišno prvenstvo u judu, 2015./2016., Zagreb
    • Muška konkurencija: brončana medalja (Luka Goršćak)
  21. Državno sveučilišno prvenstvo u plivanju 2014./2015., Rijeka
    • Anđela Vrljić  2. mjesto (50m prsno) i 3. mjesto (100m prsno)
    • Elena Tomac   3. mjesto (100m leđno)
    • Ženska štafeta 50m mješovito (Vrljić, Tomac, Perhat, Slavulj) - 3. mjesto
    • Ukupni plasman 3.mjesto
  22. Državno sveučilišno prvenstvo u plivanju 2015./2016., Rijeka
    • Valery Švigir  1. mjesto (50m slobodno), 1.mjesto (50m delfin), 1. mjesto (50m leđno)
    • Anđela Vrljić 3. mjesto (50m prsno), 3. mjesto (100m prsno)
    • Ženska štafeta 4x50m mješovito (Švigir, Vrljić, Tomac, Perhat) 1.mjesto
    • Ženska štafeta 4x50m slobodno (Švigir, Vrljić, Tomac, Perhat) 2. mjesto
    • Ukupni plasman: 3.mjesto
  23. Državno sveučilišno prvenstvo u karateu 2005./2006., Zagreb
    • Elvis Biletić 1. mjesto (do 75kg)
  24. Državno sveučilišno prvenstvo u karateu, 2006./2007., Zagreb:
    • Elvis Biletić 1.mjesto (do 75kg)
  25. Državno sveučilišno prvenstvo u karateu 2014./2015., Zagreb
    • Corina Šćulac  1.mjesto (do 50kg)
    • Mislav Hager  2.mjesto (do 75 kg)
    • Patrik Žagar  2. mjesto (do 60 kg)
    • Ukupni plasman 3.mjesto
  26. Državno sveučilišno prvenstvo u taekwondou 2015./2016, Zagreb
    • Vanessa Šegec 2.mjesto (do 53 kg)
  27. Druga malonogometna liga Grada Pule 2005./2006: 2. mjesto
  28. Košarkaška liga Grada Pule 2005./2006.: 1.mjesto
  29. Košarkaška liga Grada Pule 2007./2008.: 3.mjesto
  30. Malonogometni turnir Moja Ulica Moja Ekipa 2006: četvrtfinale
  31. Malonogometni turnir QUBICK Kup 2006, Pazin: 3.mjesto
  32. Malonogometni UKSUR Kup 2006 za studente u Rijeci: 1.mjesto
    • Najbolji igrač: Darko Kundović 
  33. Malonogometni UKSUR Kup 2007 za studente u Rijeci: 1.mjesto
    • Najbolji igrač: Dean Hrelja 
  34. Ekonomijada 2006, Umag:
    • Košarka 1.mjesto
    • Futsal 2.mjesto
    • Odbojka 3.mjesto
  35. Ekonomijada 2008, Rovinj:
    • Futsal  2.mjesto
  36. EUROSPORTLAND 2006, Milano, Italija
    • Futsal 6.mjesto
  37. EUROSPORTLAND 2007, Milano, Italija
    • Košarka muški 2.mjesto
    • Futsal 6.mjesto
  38. EUROMILANO 2008, Milano, Italija
    • Odbojka muški 4.mjesto
  39. EUROMILANO 2009, Milano, Italija
    • Futsal četvrtfinale
  40. EUROMILANO 2016, Milano, Italija
    • Tenis 1.mjesto
    • Košarka žene 4.mjesto
  41. SVJETSKO SVEUČILIŠNO PRVENSTVO U KARATEU 2006 (FISA Championsip), New York, SAD
    • Karate (do 75 kg), četvrtfinale (Elvis Biletić)
  42. EUROESADE 2007, Barcelona, Španjolska
    • Futsal 2.mjesto
    • Košarka 2.mjesto
  43. EUROESADE 2014, Barcelona, Španjolska
    • Tenis muški, 1. i 2. mjesto
  44. BEST 2008, Beograd, Srbija
    • Futsal 6.mjesto
  45. BEST 2011, Beograd, Srbija
    • Odbojka žene 2.mjesto
  46. BEST 2012, Beograd, Srbija
    • Tenis muški 1. i 2. mjesto
  47. BEST 2013, Beograd, Srbija
    • Tenis muški 2. i 3. mjesto
    • Stolni tenis žene 1. i 2. mjesto
  48. BEST 2015, Beograd, Srbija
    • Plivanje žene, četiri zlatne, četiri srebrne i dvije brončane medalje
  49. BEST 2016, Beograd, Srbija
    • Plivanje žene, četiri srebra i jedna bronca
  50. HEC MERCURIALES 2008, Pariz, Francuska
    • Rukomet 1.mjesto
    • Odbojka muški 1.mjesto
    • Odbojka žene 1.mjesto
    • Košarka 5.mjesto
  51. HEC MERCURIALES 2011, Pariz, Francuska
    • Rukomet muški 1. mjesto
  52. HEC MERCURIALES 2012, Pariz, Francuska
    • Odbojka žene 1. mjesto
  53. EUROVALENCIA 2008, Valencija, Španjolska
    • Futsal 5.mjesto
  54. EUROVALENCIA 2009, Valencija, Španjolska
    • Tenis mix, 4.mjesto
  55. EUROVALENCIA 2010, Valencija, Španjolska
    • Tenis muški 2.mjesto
    • Tenis žene 3.mjesto
  56. EUROVALENCIA 2011, Valencija, Španjolska
    • Tenis muški 1. i 2. mjesto
  57. EUROVALENCIA 2012, Valencija, Španjolska
    • Tenis muški 1. i 2. mjesto
    • Stolni tenis žene 1. i 2. mjesto
  58. EUROVALENCIA 2014, Valencija, Španjolska
    • Odbojka žene 1. mjesto
    • Stolni tenis žene 1. i 2. mjesto
    • Stolni tenis muški 1. mjesto
  59. EUROVALENCIA 2015, Valencija, Španjolska
    • Košarka muški 2.mjesto
    • Plivanje žene, dvije zlatne, četiri srebrne i tri brončane medalje
  60. EUROVALENCIA 2016, Valencija, Španjolska
    • Plivanje žene Švigir (osam zlatnih medalja), Slavulj (jedna zlatna i četiri srebrne medalje)
    • Stolni tenis muški 4. mjesto
  61. EUROPSKO SVEUČILIŠNO PRVENSTVO U STOLNOM TENISU 2008 (EUSA Championship), Latina (Rim), Italija
    • Stolni tenis muški 6.mjesto
  62. EUROPSKO SVEUČILIŠNO PRVENSTVO U TENISU 2008 (EUSA Championship), Dublin, Irska
    • Tenis muški 10.mjesto
  63. PRVE EUROPSKE SVEUČILIŠNE IGRE 2012 (Europska Univerzijada), Cordoba, Španjolska
    • Tenis muški 5. mjesto
  64. EUROPSKO SVEUČILIŠNO PRVENSTVO U TENISU 2013 (EUSA Championship), Bar, Crna Gora
    • Tenis muški 5.mjesto
  65. DRUGE EUROPSKE SVEUČILIŠNE IGRE 2014 (Europska Univerzijada), Rotterdam, Nizozemska
    • Odbojka žene 8.mjesto
  66. EUROPSKO SVEUČILIŠNO PRVENSTVO U ŠAHU 2015 (EUSA Championship), Yerevan, Armenija
    • Michael Kolić, 25.mjesto
    • Ivica Grbac, 35.mjesto
  67. BOGAZICI UNIVERSITY 30th INTERNATIONAL SPORT FEST 2010, Istanbul, Turska
    • Rukomet 1.mjesto
  68. EUROIJADA 2011, Prag, Češka
    • Futsal 4.mjesto
  69. EUROIJADA 2013, Brašov, Rumunjska
    • Stolni tenis žene 1. i 3. mjesto
    • Stolni tenis muški 2. mjesto
    • Košarka četvrtfinale
  70. EUROIJADA 2014, Solun, Grčka
    • Košarka bez plasmana
    • Futsal bez plasmana
  71. EUROIJADA 2015, Krakow, Poljska
    • Košarka muški 1. mjesto
    • Futsal 1.mjesto
    • Šah muški 6.mjesto
    • Košarka žene bez plasmana
  72. FUTSAL TURNIR NOVI SAD (Sve zvijezde tehnološkog fakulteta NS), Novi Sad, Srbija
    • Futsal 1.mjesto
  73. EUROIBIZA 2009, Ibiza, Španjolska
    • Futsal 1. mjesto
    • Košarka 3.mjesto
  74. EUROIBIZA 2010, Ibiza, Španjolska
    • Odbojka žene 1. mjesto
    • Futsal osmina finala
  75. EUROIBIZA 2012, Ibiza, Španjolska
    • Tenis muški 1. i 2. mjesto
    • Stolni tenis žene 1. i 2. mjesto
    • Tenis žene 3.mjesto
  76. OLIMPIJADA EKONOMISTA e 5-5 2009, Sarajavo, BiH
    • Futsal 2. mjesto
  77. OLIMPIJADA EKONOMISTA e 6-6 2010, Sarajevo, BiH
    • Futsal 3. mjesto
  78. BEIRUT UNISPORT FESTIVAL 2012, Bejrut, Libanon
    • Stoni tenis žene 2.mjesto
    • Atletika (cross country) 2.mjesto
  79. BEIRUT UNISPORT FESTIVAL 2013, Bejrut, Libanon
    • Stolni tenis žene 1. i 2. mjesto
    • Tenis muški 1.mjesto
  80. EUROROMA 2012, Rim, Italija
    • Futsal, bez plasmana
  81. EUROROMA 2013, Rim, Italija
    • Tenis mix 3.mjesto
  82. EUROROMA 2014, Rim, Italija
    • Rukomet muški 2.mjesto
  83. EUROROMA 2015, Rim, Italija
    •  Rukomet muški 2.mjesto
    • Plivanje žene,  pet zlatnih i tri srebrne medalje u disciplinama
    • Plivanje žene 2.mjesto u ukupnom plasmanu
  84. EUROCOMILLAS 2013, Madrid, Španjolska
    • Stolni tenis žene 1. i 2. mjesto
    • Tenis muški 1. i 3. mjesto
  85. EUROCOMILLAS 2014, Madrid, Španjolska
    • Stolni tenis muški 1.mjesto
    • Plivanje žene, osam zlatnih i pet srebrnih medalja
  86. EUROCOMILLAS 2015, Madrid, Španjolska
    • Plivanje žene, pet zlatnih i tri srebrne medalje 
  87. BARDONECCHIA UNIVERSITY SNOWBREAK 2014, Bardonecchia, Italija
    • Veleslalom žene 2. mjesto
    • Veleslalom muški 5. mjesto
  88. BARDONECCHIA UNIVERSITY SNOWBREAK 2015, Bardonecchia, Italija
    • Veleslalom žene 4. mjesto
    • Veleslalom muški 1. mjesto
  89. MED-SAHARAN SPORTS CHALLENGE 2014, Maroko (Ifrane)
    • Tenis muški 1. i 3. mjesto
    • Stolni tenis žene 1. i 2. mjesto
  90. MED-SAHARAN SPORTS CHALLENGE 2015, Maroko (Ifrane)
    • Stolni tenis žene 1. i 2. mjesto
    • Plivanje žene, tri zlatne i četiri srebrne medalje
  91. PRIMATIJADA 2014, Zlatni Pyasaci, Bugarska
    • Košarka 3. mjesto
  92. MOSCOWGAMES 2014, Moskva, Rusija
    • Tenis muški 1. i 2. mjesto
  93. MOSCOWGAMES 2015, Moskva, Rusija
    •  Stolni tenis muški četvrtfinale
  94. DRUGI STUDENTSKI DANI SPORTA, Varaždin, Hrvatska
    • Odbojka muški 1. mjesto

Napomena: Temeljem najvećeg broja medalja Fakultet ekonomije i turizma "Dr.Mijo Mirković" u Puli proglašen je najuspješnim fakultetom u sportu na Sveučilištu u Rijeci za akademsku 2005./2006. godinu i tom prigodom je nagrađen posebnim peharom. Do akademske godine 2006./2007. i osnivanja pulskog sveučilišta, FET se natjecao pod okriljem Sveučilišta u Rijeci.