Objavljen program 6. Međunarodne...

Obavještavamo vas da je objavljen program 6. Međunarodne konferencije o znanstvenom izdavaštvu u kontekstu otvorene znanosti PUBMET2019, u organizaciji Sveučilišta u Zadru, Sveučilišta u Zagrebu i Instituta Ruđer Bošković, pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanjaOpenAIRE AdvanceEuropean Association of Science Editors EASE i SPARC Europe, koja će se održati od 19. do 20. rujna 2019., uz predkonferencijske radionice 18. rujna 2018. na Sveučilištu u Zadru.

Ovogodišnja koferencija donosi nove i aktualne teme suvremenog znanstvenog izdavaštva koje se žele približiti što većem broju znanstvenika, urednika i izdavača, osiguravatelja usluga, kreatora politika, knjižničara, upravitelja repozitorija i informacijskih stručnjaka kroz niz izlaganja, postera, radionica, panel rasprava i okruglih stolova.

Više detalja možete naći na: