U članku pod nazivom "Kako 3D tehnologija ispisuje budućnost" naše se Sveučilište spominje u kontekstu uvođenja novih tehnologija poput 3D modeliranja, tiska te 3D skeniranja.

Poveznica na stranice Predstavništa:

Navedeni kolegij kojemu je nositelj doc. Sven Maričić, omogućuje našim studentima steći vrijedna iskustva u STEM području. Rezultati naših startupova na domaćoj i europskoj sceni pokazuju da je postati dio njihovih timova itekako važan korak u izgradnji karijera pulskih studenata. Nekoliko zapaženih projekata u suradnji s vrhunskim partnerima iz industrije realizirano je uz podršku našeg Znanstveno-tehnološkog instituta VISIO. Pridružite nam se na jesenskom upisnom roku i studirajte na jednom od najmlađih sveučilišta kod nas.