UniSportHR Snow - studentice UNIPU-a...

Prvo izdanje UniSportHR Snow, nacionalne završnice u zimskim sportovima održalo se 1. i 2. veljače na Platku u organizaciji Hrvatskog akademskog sportskog saveza.

Iako je originalno zamišljeno da se natjecanja održe u skijanju i u odbojci na snijegu, zbog loših je uvjeta na stazi natjecanje u skijanju odgođeno. U odbojci na snijegu sudjelovalo je devet visokoškolskih ustanova iz cijele Hrvatske, među kojima i ženska odbojkaška ekipa Sveučilišta u Puli.
Tijekom cijeloga dana djevojke su pokazale sjajnu snalažljivost i spretnost te se zasluženo plasirale u finale. Samo je finale igrano u težim vremenskim uvjetima te su nakon puno preokreta i velike borbe, pobjedu, tj. naslov prvakinja odnijele studentice Sveučilišta Sjever.

Čestitke svima na odličnim rezultatima!

Sastav:
Barbara Kalister (FET)