Obavještavaju se studenti da se uz odobrenje Ureda za istraživanje, umjetnost i projekte Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli provodi istraživanje akademske prilagodbe studenata na našem Sveučilištu pa će putem službenog e-maila studenti primiti poziv s web adresom za ispunjavanje online upitnika.

Ovo istraživanje ima za cilj ispitati posebnosti akademske prilagodbe studenata čiji rezultati nam mogu pomoći prepoznati pojedine probleme studenata u tom procesu prilagodbe na studij i teme za bolju organizaciju rada našeg Sveučilišta. Vaše sudjelovanje u rješavanju ovog upitnika je dobrovoljno i u potpunosti anonimno. Dobiveni vaši pojedinačni rezultati bit će analizirani na nivou grupe i time dati uvid o općim karakteristikama prilagodbe studenata na studij. Za ispunjavanje svih upitnika potrebno je 15-ak minuta. Istraživanje provodi studentica psihologije Marisa Srhoj univ. bacc. psych. sa Sveučilištu u Mostaru u okviru diplomskog rada na temu "Psihološki korelati akademske prilagodbe studenata”, a mentorica ovog diplomskog istraživanja je prof. dr. sc. Ivana Zečević s Filozofskog fakulteta u Mostaru. Unaprijed zahvaljujemo na vašoj suradnji.