Poziv na studentsku online...

Priča o uspjehu projekt je Hrvatske studentske asocijacije, a nastao je u suradnji s poznatim domaćim poduzetnicima, kao i s poduzetnicima koji su pokrenuli poduzeće ili ostvarili poslovni uspjeh tijekom pandemije Covid-19, u cilju promoviranja poduzetništva studentima.

Smatramo kako je u ovoj tržišnoj ekonomiji, veoma potrebna motivacija, savjet ili primjer studentima koji jednog dana žele imati vlastito poduzeće u Republici Hrvatskoj. Projekt će se održavati preko online platforme. Govornici na projektu će biti perspektivni, mladi poduzetnici, poduzetnici koji su otvorili poslovanje ili ostvarili uspjeh tijekom pandemije Covid-19 te vlasnici poznatih i uspješnih kompanija. Svatko tko ima pristup internetskoj vezi, ima mogućnost pristupa predavanju. Cilj projekta je motivacija i savjetovanje studenata od strane poduzetnika.

Link za prijavu: