STUDIRAJ EKONOMIJU I TURIZAM U PULI:
Studiraj ekonomiju i turizam u Puli

Želiš studirati ekonomiju u vrhunskoj ustanovi u super gradu koji je dovoljno mali da možeš pješice brzo stići gdje želiš, a opet dovoljno velik za urbanu atmosferu? Na pravom si mjestu!

Zašto odabrati Istru i Pulu?

Upiši preddiplomski ili diplomski studij na Fakultetu ekonomije i turizma (FET) u Puli!

Nudimo ti bogat izbor suvremenih studijskih programa što ti dodatno omogućava studiranje i zapošljavanje u Europskoj uniji!

Klikni za upis preddiplomskog studija u Puli

Završavaš preddiplomski? Upiši diplomski u Puli!

Klikni na poveznice za više informacija o razinama studija:

Slobodno prosurfaj našim webom za više informacija o našem fakultetu. Naći ćeš sve što trebaš znati vezano uz upise i studiranje kod nas. Ponosimo se činjenicom da po završetku studiranja na našem fakultetu velika većina mladih ljudi nalazi adekvatno zaposlenje u vrlo kratkom roku. Budi i ti među njima!

Ako se odlučiš za studij na jednom od najboljih fakulteta u Hrvatskoj, klikni na gumb ispod. Ovisno o tome odlučuješ li se upisati prediplomski studij kod nas, ili još studiraš i razmatraš upis zadnje dvije godine studija na FET-u, klik na odgovarajući gumb ispod odvest će te na web stranice gdje ćeš moći dovršiti proces:

Klikni za upis preddiplomskog studija u Puli

Završavaš preddiplomski? Upiši diplomski u Puli!