Obavijesti
Obavještavaju se zainteresirani da će se u petak, 28. veljače 2020. godine s početkom u 11 sati u vijećnici Fakulteta ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" održati obrana specijalističkog poslijediplomskog rada „Društveno odgovorno poslovanje vodećih hotelijerskih kompanija u Hrvatskoj“kandidatkinje Ivane Škopac.
Obavještavaju se zainteresirani da će se u četvrtak, 6. veljače 2020. godine s početkom u 11 sati u vijećnici Fakulteta ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" u Puli održati obrana specijalističkog poslijediplomskog rada „Društveno odgovorno poslovanje u gradovima“ kandidatkinje Mojce Tavčar-Benčić.
Obavještavaju se zainteresirani da će se u srijedu, 18. prosinca 2019. godine s početkom u 12.30 sati u vijećnici Fakulteta ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" održati obrana specijalističkog poslijediplomskog rada „Usklađenost obrazovanja i osposobljavanja u sektoru turizma s potrebama na tržIštu rada u Istarskoj županiji“ kandidatkinje Danijele Banko.
Obavještavaju se zainteresirani da će se u utorak, 19. studenog 2019. godine s početkom u 11 sati u vijećnici Fakulteta ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" održati obrana specijalističkog poslijediplomskog rada „Problematika kategorizacije obiteljskog smještaja u turizmu“ kandidatkinje Katarine Nikolić.
Obavještavaju se zainteresirani da će se u ponedjeljak, 18. studenog 2019. godine s početkom u 10 sati u vijećnici Fakulteta ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" u Puli održati obrana specijalističkog poslijediplomskog rada "Ulaganje u kvalitetu zaposlenika predškolskog odgoja i obrazovanja kao doprinos unaprjeđenju poslovanja" kandidatkinje Silvane Gal.