Virtualni Dan otvorenih vrata FET-a...

Dan otvorenih vrata FET-a ove će se godine održati online u utorak 25. svibnja 2021. u 11 sati. Pozivamo sve zainteresirane učenike završnih razreda srednjih škola, a potencijalno naše buduće studente, da nam se pridruže i upoznaju s Fakultetom. Osim predstavljanja studijskih programa i upisa, želimo dodatno prezentirati izvannastavne aktivnosti u koje se uključuju naši studenti kao i mogućnosti za poslovne kontakte i samozapošljavanje.

Za sve učenike koji će sudjelovati pripremamo iznenađenje, ali i zanimljivu nagradnu igru u kojoj će imati priliku osvojiti FET promotivne pakete.

Za prisustvovanje je potrebno prijaviti se najkasnije do 24. svibnja 2021. putem Google obrasca:

Svi zainteresirani mogu pristupiti događaju na sljedećoj Zoom poveznici:

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati na fet-upisi@unipu.hr  ili na broj telefona 052/377 062.

Vidimo se na virtualnom Danu otvorenih vrata FET-a!