Orijentacijski dan za studente prve godine FET-a održat će se 5. listopada 2020. godine u prostorima Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli prema točnom rasporedu kojeg ćemo uskoro objaviti na svojim mrežnim stranicama. Tom prilikom studenti će dobiti studentske iskaznice (x-ice). Nastava za studente prve godine studija počinje sljedećeg dana, 6. listopada 2020. godine prema rasporedu koji će također biti uskoro objavljen.

Za sve godine studija nastava će se održavati u mješovitom obliku (u izravnom kontaktu i na daljinu) prema rasporedu predavanja objavljenom na mrežnim stranicama svake sastavnice. Nastava za više godine studija počinje 5. listopada 2020. godine.

Studente molimo da se pridržavaju epidemioloških mjera, prilikom dolaska donesu masku te isprintanu i potpisanu Izjavu o mjerenju temperature kao i da redovito prate obavijesti na mrežnim stranicama Sveučilišta i FET-a.