U sklopu kolegija Upravljanje prodajom, dana 14. studenog održano je gostujuće predavanje na temu "Uloga video sadržaja u suvremenoj prodaji". Na temelju osobnog znanja i iskustva vlasnik marketinške agencije Markething, gospodin Miško Macolić Tomičić upoznao je studente sa važnostima današnjih prednosti video marketinga i zašto video sadržaj povećava prodaju.

Ovo gostujuće predavanje je namijenjeno studentima prve godine diplomskog studija, smjera Marketinško upravljanje u svrhu upoznavanja studenata sa tehnikama i primjerima iz prakse koji su važni pri izradi video prezentacija kako bi im olakšalo izradu seminarskih video prezentacija, kao i iskustvo u daljnjoj karijeri.

Donosimo vam video uradak studenata o ovom gostujućem predavanju:

Autori videa: Studentice 1. godine diplomskog studija, smjera marketinško upravljanje Anđela Knez, Dora Čuljak, Melani Brcković i Maja Lovrinović te student 3. godine preddiplomskog studija Vedran Čuljak

Autorice teksta: Dora Čuljak i Melani Brcković