U petak 18. listopada 2019. godine u 8 sati, dv. 303, u sklopu kolegija Porezno računovodstvo održat će se gostujuće predavanje Iris Soroker Phd, profesorice s renomiranog sveučilišta COLMAN iz Izraela, dugogodišnjeg partnera FET-a.

Prof. Soroker iskusni je stručnjak i znanstvenik iz područja ekonomije i prava a trenutno radi i kao direktorica Hetha - centra za izučavanje tržišne konkurencije i regulacija. Bivša je sutkinja Vrhovnog suda Izraela s iznimnim iskustvom iz područja gospodarske arbitraže i pravne medijacije. Teme predavanja bit će sljedeće (1) Monopolies in the era of big dana i (2) Modern regulations in complicated economy. Studenti kolegija Porezno računovodstvo obvezni su prisustvovati predavanjima, a predavanje je otvoreno i za sve ostale studente i nastavnike FET-a.