Međunarodna znanstvena konferencija pod nazivom „Tourism, Innovations and Entrepreneurship“ (TIE 2019) u organizaciji Fakulteta ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“ održat će se od 26. do 28. rujna 2019. godine u luksuznom otočnom resortu Valamar Collection Isabella Island Resort 4*/5* u Poreču. Fokus konferencije bit će prvenstveno usmjeren na domaći i međunarodni turizam, inovacije i poduzetništvo, ali i ostale relevantne ekonomske teme. Rok za predaju sažetka je do 1. rujna 2019. godine.

Radovi s konferencije bit će objavljeni u zborniku radova, pri čemu će najbolji imati priliku biti izabrani i objavljeni u međunarodno priznatim časopisima FET-a „Economic Research – Ekonomska istraživanja“ i „Review of Innovation and Competitiveness“.

Više o konferenciji, pozvanim predavačima, važnim datumima, smještaju i ostalim informacijama pronađite na stranicama konferencije:

Pratite i dalje naše objave!
Organizacijski odbor konferencije – TIE 2019