U sklopu programa interaktivnih radionica Infobip Sparks, druga grupa studenata 1. godine diplomskog studija imala je priliku posjetiti Infobip, vodeće IT poduzeće u Hrvatskoj i svijetu, u njihovoj središnjici Pangea Campus u Vodnjanu.

U sklopu Infobip sparks programa, studenti smjera ekonomijamanagement i poduzetništvofinancijski management te informatički menadžment dobili su praktični uvid u CRM sustav poduzeća (Customer Relationship Management - upravljanje odnosima s klijentima) te čuli više o procesu odlučivanja u globalnom okruženju. Radionicu su održali Igor Schneider – Global Business Operations i član uprave Centili Ltd., Sanjana Krnjak – Sales Operations Expert, uz stručnu podršku koordinatorice programa Monike Ivanović. Osim CRM sustava i procesa odlučivanja, Igor Schneider kao bivši student FET-a je studentima prezentirao svoju priču od studija do razvoja karijere na svjetskom tržištu te im je dao korisne savjete za njihov daljnji profesionalni put.

Više fotografija sa drugog posjeta Infobipu možete pogledati u ovoj galeriji, a dodatne informacija o Infobip Sparks programu i prijašnjem posjetu možete pogledati ovdje