International Video Pitch Competition međunarodno je natjecanje studenata koji kratkim videom predstavljaju svoje inovativne projekte. Pozivaju se svi zainteresirani studenti UNIPU da iskoriste priliku i prijave se na natječaj, o kojemu se više mogu informirati putem mrežnih stranica:

Prilika je to da se na jednostavan način, bez dodatnih troškova (video se može snimiti i mobitelom), studenti okušaju u tzv. pitchingu, odnosno kratkom, konciznom i jasnom izražavanju i komuniciranju, a ujedno i pripreme za budući svijet rada, vođenja projektnih timova, predstavljanja poslovnim partnerima i sl.

Nositelji su projekta University of Pecs i Ohio University, a jedan je od partnera i Sveučilište Jurja Dobrile u Puli. Prijave su otvorene do 18. ožujka 2019. godine.

Za dodatne informacije možete se obratiti izv. prof. dr. sc. Violeti Šugar.