Zagrebačka banka već treću godinu za redom organizira studentski program stručne plaćene prakse - Zaba Banking Academy - za sve studente završne godine studija, odnosno apsolvente diplomskih studija ekonomskog, matematičkog i drugog tehničkog usmjerenja koji žele naučiti kako funkcionira banka te bolje razumjeti bankarsko tržište. Ovaj ciklus Zaba Banking Academy programa usredotočen je na atraktivna područja iz bankarskog poslovanja: Korporativnog, investicijskog i privatnog bankarstva, Financija te Upravljanja i kontrole rizika.

Studenti će kroz ovaj višemjesečni program, uz podršku iskusnih mentora te u stvarnom poslovnom okruženju, steći iskustvo u radu i upotpuniti teorijska znanja nizom edukacija za osobni i profesionalni
razvoj.

Studenti se mogu prijaviti na neki od natječaja za
koji su zainteresirani:

Detaljne informacije o programu možete pronaći na web stranici:

Ukoliko ste zainteresirani, te su vam potrebne dodatne informacije slobodno se javite na CentarKarijera @unipu.hr