U okviru CONNEXIO programa suradnje studenata Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli i FH-Burgenlanda iz Eisenstadta (Austrija) dana 22. i 23. siječnja 2019. godine u Eisenstadtu u Austriji održat će se znanstveno-stručna konferencija namijenjena studentima i alumnijima navedenih sveučilišta. Pored znanstvenih i stručnih radova mogu se izlagati završni i diplomski radovi.

Službeni jezik konferencije je engleski jezik, a prihvatljive su sljedeće teme:

1. Ekonomija
  2. Energija i okoliš
  3. Društvo i zdravstvo
  4. IT i digitalizacija
  5. Mediji i komunikacija.

Potrebno je dostaviti sažetak rada od maksimalno 500 riječi, naslov rada i životopis autora na engleskom jeziku.

Studentima Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli bit će plaćeni troškovi prijevoza, smještaja i kotizacije.

Stoga se pozivaju studenti da se odazovu ovoj iznimnoj prilici te da se prijave najkasnije do 15. prosinca 2018. godine putem sljedeće adrese e-pošte:

Upute na engleskom jezik preuzmite u datoteci:

Studentski zbor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli