Na web-adresi https://fet.unipu.hr/tie2019 pogledajte internet stranicu nove međunarodne znanstvene konferencije koju već tradicionalno po deveti put organizira Fakultet ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“ (FET) iz Pule.

Konferencija pod nazivom „Tourism, Innovations and Entrepreneurship“ (TIE 2019) održat će se od 26. do 28. rujna 2019. godine u luksuznom otočnom resoru Valamar Collection Isabella Island Resort 4*/5* u Poreču. Fokus konferencije bit će prvenstveno usmjeren na domaći i međunarodni turizam, inovacije i poduzetništvo, ali i ostale relevantne ekonomske teme.

Tijekom tri dana predviđa se održavanje okruglog stola u partnerstvu s vodećim hrvatskim poslovnim tjednikom LIDER, izlaganja domaćih i međunarodnih eminentnih profesora, znanstvenika, predavača i stručnjaka iz gospodarstva te paralelnih sesija uz razgovore i druženja.

Radovi s konferencije bit će objavljeni u zborniku, pri čemu će najbolji imati priliku biti izabrani i objavljeni u međunarodno priznatim časopisima FET-a „Economic Research – Ekonomska istraživanja“ i „Review of Innovation and Competitiveness“.

Pratite i dalje naše objave!

Organizacijski odbor konferencije – TIE 2019