Najava prezentacije "Natječaja...

Bina-Istra je u suradnji s akademskom zajednicom pokrenula projekt studentskih inovacija pod nazivom „MIND (Y)OUR OWN BUSINESS“, čiji je cilj približiti poslovno okruženje studentima te im omogućiti da svoje kreativne ideje i znanja stečena tijekom studiranja primjene u praksi, na stvarnim projektima. Osim nagrađivanja najinovativnijih i najprimjenjivijih studentskih ideja, posebnost ovog projekta odlikuje se u dodatnoj mogućnosti odobravanja proračuna za implementaciju najboljih studentskih ideja uz naknadu studentima za sudjelovanje u implementaciji.

Partnerske obrazovne institucije koje sudjeluju u projektu:

- Fakultet ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“, Pula
- Ekonomski fakultet Sveučilišta u Rijeci, Rijeka
- Građevinski fakultet, Rijeka
- Veleučilište u Rijeci, Rijeka
- Fakultet prometnih znanosti, Zagreb
- Građevinski fakultet, Zagreb
- Zagrebačka škola ekonomije i managementa, Zagreb

Pozivamo sve zainteresirane studente Fakulteta ekonomije i turizma “Dr. Mijo Mirković” da dana 6. ožujka, u 13.15 sati, u dvorani Pula Fakulteta ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" prisustvuju prezentaciji "Natječaja za inovacije".

Detaljnije o nagradama i prijavama pročitajte u datoteci: