NOVOSTI FET-A:
Održano gostujuće predavanje doc. dr....

Gostujuće predavanje doc. dr. sc. Suzane Laporšek (University of Primorska, Faculty of Management) s temom Obrazovna politika i mladi na tržištu rada u Sloveniji održano je 6. prosinca 2017. godine. Predavanje je bilo namjenjeno studentima treće godine preddiplomskog studija, smjera Ekonomije iz predmeta Obrazovna politika.

Predavanje je obuhvaćalo obradu tema: Slovenija vs. Hrvatska, Visoko obrazovanje u Sloveniji, Kvaliteta i financiranje visokog obrazovanja i Zapošljavanje studenata.

Docentica doc. dr. sc. Suzana Laporšek boravi na Fakultetu ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“ u vremenu od tri mjeseca (do kraja siječnja 2018. godine) na temelju Programa mobilnosti visokoškolskih nastavnika 2017-2018 koje financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Republike Slovenije.