KLIK Pula: Posjet Sajmu turizma BIT...

Od 9. do 13. travnja 2022. godine organiziran je posjet Sajmu turizma BIT Milano u okviru provedbe projekta KLIK Pula, aktivnosti 4.6 Posjeti turističkim sajmovima.

Tijekom posjeta međunarodnom sajmu turizma posjećeni su izložbeni prostori izlagača, uspostavljena je suradnja s dionicima na sajmu, promoviran rad partnera na projektu i ostvareni važni kontakti za daljnji rad i razvoj. Promoviran je RCK KLIK Pula i s dionicima na sajmu razgovaralo se o sličnim centrima i njihovoj povezanosti s gospodarstvom, sveučilištima i udruženjima tvrtki.

Posjeti su sudjelovali svi projektni partneri uključeni u implementaciju projekta. Predstavnici Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, Fakulteta ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" bili su Dario Kukuljan, mag. educ. inf. et paed. i Nikolina Klečina, mag. oec.

Galerija fotografija dostupna je ovdje: