OBAVIJESTI:

ATLAS Mash up besplatno je natjecanje u poslovnim idejama čija je svrha okupiti i spojiti kreativce, ICT stručnjake, video snimatelje, dionike kulturnog turizma, studente, profesionalce, mlade talente, poduzetnike, civilno društvo, odnosno sve zainteresirane za multidisciplinaran i multikulturalan pristup realizaciji ideja / proizvoda / usluga u području kulturnog turizma.

U okviru provedbe projekta ATLAS– Adriatic Cultural Tourism Laboratories, financiranog iz Interreg V-A Programa prekogranične suradnje Italija-Hrvatska 2014-2020, otvoren je poziv na prijavu inovativnih ideja za sektor kulturnog turizma i sudjelovanja na nagradnom Mash up eventu koji će se održati u Trevisu.

Poziv je otvoren do petka 15. ožujka u 12 sati, a detalji o prijavi nalaze se u dokumentima na poveznici:

Sudionici će tijekom jednog dana timski razvijati inovativna rješenja za poboljšavanje kulturno-turističke ponude i pokretanje promotivnih akcija unutar programskog područja. Stručan talijansko-hrvatski žiri odabrat će dvije najbolje ideje koje će biti nagrađene, a pobjednici će biti pozvani i na finalni event koji će se održati u rujnu u Istri.

Organizator i domaćin je projektni partner Unioncamere del Veneto, a događanje će se održati 28. ožujka 2019. godine u Trevisu u CISET International Center for Studies on Tourism Economics – Ca’ Foscari University, Riviera Santa Margherita 76.

Program se održava na engleskom jeziku, te se očekuje i dobro poznavanje istog.

Za ostala pitanja kontaktirajte broj 052/377-004 ili putem e-maila na fet-atlas@unipu.hr

Više o projektu ATLAS: