OBAVIJESTI:

Na Fakultetu ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“ jučer se održalo finale ciklusa „Katalog poduzetničkih ideja +“, edukativnoga dvomjesečnog programa razvoja poduzetničkih ideja namijenjenog učenicima srednjih škola. U provedbi programa sudjelovalo je sedam škola iz Pazina, Poreča, Labina i Pule s preko 180 učenika, a do finala je stiglo 55 učenika sa 16 poduzetničkih ideja.

Timovi su predstavili svoje inovativne projekte i poslovne planove četveročlanoj komisiji u sastavu: Ivan Pešić iz poduzeća iTočka, Marko Pereša iz nautičke agencije NorthEast, izv. prof. dr. sc. Violeta Šugar, voditeljica Katedre za organizaciju, poduzetništvo i pravo pri FET-u, Mario Pauletić iz pobjedničkog tima KPI 2016, te doc. dr. sc. Tamara Floričić s FET-a.

Više pročitajte u našoj objavi za medije:

Pogledajte galeriju fotografija s događanja.