Sveučilište Complutense u Madridu (Španjolska)  traži  talentirane i ambiciozne postdoktorande/ice koji se žele prijaviti na natječaj Marie Skłodowska-Curie za dodjelu individualnih stipendija (MSCA IF).

Informacije o više od 17o ponuda istraživačkih grupa sveučilišta dostupno je na poveznici.

MSCA individualne školarine imaju za cilj pomoći mladim istraživačima u razvoju uspješnih akademskih karijera. Atraktivna komponenta ove ponude je fleksibilnost Europske Komisije u postavljanju početnog datuma financiranih projekata. Ukoliko je potrebno, moguće je pomicanje datuma početka istraživanja do 18 mjeseci nakon potpisivanja Ugovor a o financiranju. U konkretnom pozivu, projekti mogu biti odgođeni do sredine 2022. godine.

Detalje o načinu prijave, koje su otvorene do 9. rujna 2020. godine možete pronaći na poveznici.